21 Ocak 2018

Sitemize erişim engeli

Daha öncede bir çok kez saldırıya uğrayarak erişime engellenen sitemiz bugün itibari ile bir kez daha erişime engellenerek susturulmaya çalışılmaktadır

HABER MERKEZİ(25.07.2017)- Devrimci ve muhalif basına yönelik susturma saldırıları sistematik olarak devam ediyor. Neredeyse bütün muhalif basın Erdoğan/AKP iktidarının kirli politikaları sonucu gözaltı ve tutuklama terörünün yanında, sansür, erişim engeli ve bir dizi saldırı sonucu susturulmaya çalışılmaktadır. Saldırılardan sistematik olarak nasibini alan gazetelerden biri de Halkın Günlüğü gazetesi ve Web sitesidir. Daha öncesinde de defalarca kez kapatılarak erişime engellenen sitemiz bugün itibari ile bir kez daha erişimi engellenerek susturulmaya çalışılmaktadır. Sitemiz bugün Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından erişime engellenmiştir.

Bir kez daha buradan haykırıyoruz; hiçbir saldırı ve engelleme bizleri susturamayacaktır. Haklılığımızdan ve meşrululuğumuzdan aldığımız güçle işçi sınıfı ve ezilenlerin sesi ve soluğu olmaya devam edeceğiz.

Takipçilerimiz sitemize VPN kullanarak girebilirler. Zenmate ve DotVPN programları indirilerek sitemiz takip edilebilinir.